Servisler

Küçük işletmeler için 6 En iyi işletme Telefonu Servisi (2019)

0
En iyi işletme Telefonu Servisi

WordPress tabanlı web siteniz için en iyi işletme telefonu servisine mi ihtiyacınız var? Bir telefon servisinizin olması, müşterilerle yapılan görüşmeleri verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olabilir. Bu yazıda, WordPress sitenizle birlikte kullanabileceğiniz ticari en iyi işletme telefonu servislerinden bazılarını inceledik.

En iyi işletme Telefonu Servisi

En iyi işletme Telefonu Servisi

işletme Telefonu Servisi Neden Önemli?

Sabit hattınızı veya cep telefon numaranızı WordPress sitenize ekleyebilir ve müşteri görüşmelerini almak için kullanabilirsiniz. Ancak, telefon numaranız profesyonel görünmeyecek ve etkili bir şekilde iletişim kuramayacaksınız.

Uygun bir işletme telefonu servisi edinmek, aşağıdakileri yapmanızı sağlar:

  • Arama süresini, bekleme sürelerini, bekleme sürelerini ve genel kullanımı kolayca izleyebilirsiniz.
  • İş telefonu servislerinin çoğu, çağrı yönlendirme, arayan kimliği, çağrı bekletme, çağrı yönlendirme ve daha fazlası ile birlikte gelir.
  • Bir sayıyı aynı anda birkaç kullanıcı arasında paylaşın
  • Arama yapmak ve arama yapmak için bir masa telefonunu, cep telefonunu veya bilgisayarı kullanabilirsiniz.
  • Teknisyeni aramadan kolayca yeni çalışanlar ekleyin.
  • İş telefonu servisleri, internet üzerinden ses iletir; bu da, yerel veya ücretsiz telefon numaranızı istediğiniz yere götürebileceğiniz anlamına gelir. Tek ihtiyacınız olan hızlı bir internet bağlantısı.

Bir web mağaza veya küçük işletme web sitesi işletiyorsanız, profesyonel bir işletme telefonu servisi eklemek, işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir. Telefonla sağlanan profesyonel satış ve destek ile daha iyi müşteri ilişkileri kurmak için kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, WordPress sitenizle kullanabileceğiniz en iyi ticari telefon hizmetlerine bir göz atalım.

1. Nextiva

En iyi işletme Telefonu Servisi
Nextiva

Nextiva, özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından en iyi işletme telefonu servisidir. Hızlı kurulum ve uygun fiyatlandırma ile çok çeşitli özellikler sunarlar. Küçük işletme sahiplerinin platformu bir profesyonel gibi kolayca yönetmelerini kolaylaştıran basit bir web tabanlı yönetici paneli ile birlikte gelir.

Nextiva’nın küçük işletmelere yönelik VOIP telefon hizmeti, gelişmiş çağrı yönlendirme, sınırsız yurt içi arama, e-postaya ve metne sesli posta, çevrimiçi faks ve daha fazlasını içerir.

Ayrıca ücretsiz bir yerel veya ücretsiz numara, ücretsiz numara taşıma ve arayan kimliği, çağrı yönlendirme, yönlendirme, özel karşılama ve daha fazlası gibi tüm standart özellikler elde edersiniz. Bir platform olarak Nextiva ayrıca CRM, Canlı Sohbet, çevrimiçi anketler, çağrı analitiği ve telefon hizmetiyle iyi çalışan diğer çözümler sunar.

Nextiva’nın telefon hizmeti için fiyatlandırma, kullanıcı başına her ay 19,95$ ‘dan başlamaktadır. Siz daha fazla kullanıcı ekledikçe, fiyatları daha da ucuzlaşıyor. Daha fazla para kazanmak için ön ödemeli bir hesap da oluşturabilirsiniz. En iyi işletme telefonu servisi listemizde birinci sırada.

2. RingCentral

En iyi işletme Telefonu Servisi
RingCentral

RingCentral, her büyüklükteki işletme için bir başka popüler telefon hizmetidir. Piyasadaki en zengin özelliklere sahip işletme telefonu servislerinden biridir. Çağrı yönlendirme, arayan kimliği, çağrı bekletme ve aktarma, birden fazla cihaz ve kullanıcıyla bir hat paylaşma ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm standart özellikleri içerir.

Bunun dışında, ekran paylaşımı, 1000 dakika ücretsiz dakika ve Gsuite, Dropbox, Microsoft ve diğer hizmetler ile entegrasyonlarla yapılan video toplantılarıyla da geliyor. Çağrılarınızı kurmayı ve yönetmeyi süper kolaylaştıran sezgisel bir web tabanlı yönetim ile birlikte gelir.

Temel Planları her kullanıcı için aylık olarak 19,99 $ ‘dan başlıyor (yıllık olarak faturalandırılıyor) ve 10 kullanıcıya kadar ekleyebilirsiniz. Diğer planlar farklı fiyat ve özelliklere sahiptir.

3. GrassHopper

En iyi işletme Telefonu Servisi
Grasshopper

GrassHopper, VOIP telefon hizmeti üzerinden sanal telefon numaraları sunar ve solopreneurlar ve küçük işletmeler için mükemmeldir. Sanal telefon numarası, aramaları herhangi bir numara veya cihaza yönlendirebileceği anlamına gelir. Ancak, yapılan aramalar için normal bir telefon hattına ihtiyacınız olacaktır.

Hesabınızı ve telefon hizmetinizi yönetmek için sezgisel web ve mobil uygulamalar sunar. Numaranız için birden fazla uzantı kullanabilirsiniz ve yerel, ücretsiz ve makyajlı telefon numaraları arasından seçim yapabilirsiniz. ABD, Kanada ve İngiltere merkezli yerel ve ücretsiz numaralar sunar.

GrassHopper, çağrı yönlendirme, yönlendirme, bekleme, çağrı bekletme müziği, e-posta transkriptlerine sesli posta gibi tüm standart özelliklerle birlikte gelir. Uzak ekipler için mükemmeldir, çünkü mobil veya masaüstü uygulamaları kullanarak herhangi bir yerden kullanılabilecek uzantılar ekleyebilirsiniz.

Planları ayda 29,99 ABD dolarından 1 numara ve 3 adede kadar uzatma ile başlar.

4. Phone.com

En iyi işletme Telefonu Servisi
Phone.com

Phone.com küçük işletmeler için en iyi işletme telefonu servisleri için başka iyi bir seçenektir. Çağrı yönlendirme, çağrı yönlendirme, arayan kimliği, konferans görüşmesi ve daha fazlası gibi standart telefon hizmeti özelliklerine sahip basit bir web ve uygulama tabanlı yönetim paneli sunarlar.

Birkaç Avrupa ülkesini ve Kanada’yı yerel çağrı dakikalarına dahil ederek bu ülkeleri daha ucuza çağırıyorlar. Ayrıca, işletme telefonu servisinizi Salesforce ve Zoho gibi üçüncü taraf CRM yazılımlarına da entegre edebilirsiniz.

Dakikada ve sınırsız iki tür fiyatlandırma seçeneği var. Dakika başına ödeme planları ayda 12,99 ABD Doları’ndan başlar ve sınırsız planlar aylık 22,99 $’dan başlar.

5. Vonage

En iyi işletme Telefonu Servisi
Vonage

Vonage, iş iletişiminizi daha etkili hale getirmek için tonlarca özelliği olan başka bir mükemmel işletme telefonu servisidir. Standart bulut VoIP hizmetleri dışında, çevrimiçi toplantıları ve video konferansı platformlarına entegre etmek için Amazon Chime kullanıyor.

Kolayca kurulum yapmanızı, yeni kullanıcılar eklemenizi ve aramalarınızı yönetmenizi sağlayan web tabanlı bir kontrol paneliyle gelir. Ayrıca, donanım gereksinimi olmayan uzak ekipler için iyi bir seçim olmasını sağlayan mobil erişim gibi özellikler de içerir.

Mobil planları her ay kullanıcı başına 19.99 dolardan başlıyor, ancak bu özellik sınırlı. 29,99 $ ‘lık premium plan ve 39,99 $’ lık gelişmiş plan size özellikleri ve kullanım limitlerini en iyi şekilde sunar.

6. 8 × 8

En iyi işletme Telefonu Servisi
8 x 8

8 × 8, küçük işletme telefon hizmetleri için başka iyi bir seçenektir. Fiyatları diğer önde gelen ticari telefon şirketlerine göre biraz daha düşük, ancak rakiplerinin sunduğu bazı gelişmiş özelliklerden de yoksunlar.

8 × 8’in VOIP telefon servisi, çağrı yönlendirme, numara paylaşımı, sesli e-postaya sesli posta, otomatik çağrı katılımı, mobil uygulamalar, sohbet, SMS ve daha fazlası gibi tüm standart özellikleri içerir.

Fiyatlandırma yapısı seçtiğiniz plana göre değişir. Her ay kullanıcı başına 24,99 ABD Doları ile ABD ve Kanada’ya 250 giden dakika ve ardından 0,029 ABD Doları ile başlayabilirsiniz. Sınırsız dakikalar için, her ay kullanıcı başına 39,99 ABD Doları’ndan başlayan planları seçebilirsiniz.

Umarız yazımız, WordPress siteniz için en iyi işletme telefonu servisini bulmanıza yardımcı olmuştur. Ayrıca ücretsiz bir işletme e-posta adresi oluşturma ve küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri hakkında kılavuzumuzu da görmek isteyebilirsiniz. Tüm yazılarımız için tıklayın.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarımıza da abone olun. Bizi Twitter ve Facebook‘ta bulabilirsiniz.

savasb
Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet göstermekteyim. Wordpress ile ilgili hemen her konuda içerikler hazırlayıp kamu yararına paylaşımda bulunmak üzere wpcini.com projesini hayata geçirdim.

WordPress Tema Framework nedir? Artıları, Eksileri ve Daha Fazlası

Önceki yazı

5 En İyi WordPress E-Ticaret Eklentisi Karşılaştırma – 2019

Sonraki yazı

Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir