Temalar

WordPress için 25 En iyi Fitness Teması (2019)

0
En iyi Fitness Teması

Crossfit, Vücut Geliştirme veya Fitness Teması mı arıyorsunuz? Spor salonunuza uygun WordPress için 25 En iyi Fitness Teması incelememizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Binlerce tema arasından doğru olanı seçmek oldukça zordur. Sağlık ve sporla ilgili bir web sitesi için doğru özelliklere ve mükemmel görünüme sahip dengeli bir tema bulmanız gerekecek.

Bu yazıda Crossfit, vücut geliştirme, sağlık ve fitness web siteleri için en iyi WordPress temalarından bazılarını seçtik.

WordPress için 25 En iyi Fitness Teması

WordPress Kullanarak Fitness Web Sitesi Yapımı

Sağlık ve fitness endüstrisine bakarsanız, WordPress’i kullanan birçok ünlü markayı fark edeceksiniz. Bunun nedeni, WordPress’in oldukça esnek ve kullanımının kolay olmasıdır.

İnternet’teki tüm web sitelerinin %34 ‘ü WordPress ile yapılmıştır. Bu durum WordPress ‘i en popüler web sitesi oluşturucu yapıyor.

Ancak, doğru WordPress türünü kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Genellikle insanlar WordPress.com ile WordPress.org ‘u karıştırılıyor. WordPress’in tüm özelliklerini almak için WordPress.org’u kullanmanız gerekir.

Daha sonra bir WordPress teması kurmanız gerekir. WordPress teması nasıl kurulur rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Artık hazır olduğumuza göre, Crossfit, Vücut Geliştirme veya Fitness Teması incelemesine başlayalım. Bu inceleme hem ücretsiz hem de ücretli temalar içeriyor ve hepsi mobil uyumlu temalardır. Bizim seçtiğimiz en iyi Fitness Temaları şunlar;

1- OceanWP

OceanWP
OceanWP

OceanWP, spor salonları, sağlık ve spor salonları için hazır bir web sitesi şablonu içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Eğitmen, sınıf, yer ve daha fazlasını eklemek için bölümleri yönetmek kolaydır. Ayrıca farklı sınıflar, eğitim seansları ve fiyatlandırma tabloları göstermenize izin veren bir alana sahiptir.

Tema kurulumu oldukça kolaydır ve ayrıca tek tıkla demo içerik yükleyicisine de sahiptir. Kendi logonuzu yüklemek, özel renkler seçmek veya yazı tiplerini değiştirmek için birçok esnek özelleştirme seçeneğine sahiptir. OceanWP e-Ticarete hazır ve SEO için optimize edilmiştir.

2- Ultra Fitness

Ultra Fitness
Ultra Fitness

Ultra Fitness, özellikle spor salonları, crossfit, sağlık ve fitness eğitimi işletmeleri için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Üyelikler, eğitim, aktivite ve konfeksiyon için yerleşik bir bölüm ile birlikte gelir. Programları, sınıfları ve eğitim oturumlarını kolayca yönetmenizi sağlar. Ayrıca, farklı etkinlikler ekleyebileceğiniz bir etkinlik bölümü de içerir.

Ton seçenek, çoklu düzen, özel widget, kenar çubuğu ve sınırsız renk içeren oldukça esnek bir WordPress temasıdır. WooCommerce hazırdır, böylece web sitenize bir online mağaza ekleyebilirsiniz.

3- Astra

Astra
Astra

Astra, birden fazla şablon içeren popüler bir WordPress temasıdır. Popüler spor salonu, crossfit ve fitness web siteleri için yerleşik bir web sitesi demosu vardır.Hakkında, bölümler, ödüller, eğitim, zamanlama, oranlar, resim galerisi ve daha fazlası. Benzersiz ana sayfa düzeni veya açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan birden fazla düzen seçeneğine sahiptir. Daha da kolaylaştırmak için Beaver Builder ve Elementor gibi sürükle ve bırak sayfa düzenleyicileriyle harika çalışıyor.

Çeviri desteği vardır ve birçok çeviri eklentisinden birini kullanarak çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Aynı zamanda WooCommerce’u kutudan çıkarmayı da destekliyor.

4- Landing

Landing
Landing

Landing, tek sayfalık web siteleri oluşturmak için tasarlanmış, çok amaçlı, modern bir WordPress temasıdır. Süper esnektir ve tek tıklamayla yükleyebileceğiniz, kullanıma hazır çoklu sayfalar ile birlikte gelir. Birden fazla başlık stiline, etkinlik bölümüne, portföye ve e-Ticaret desteğine sahiptir.

Diğer özellikler arasında MailChimp entegrasyonu, tema seçenekleri paneli, parallax arka planı, video arka planı ve Themify Builder bulunur.

5- Sportify

Sportify
Sportify

Sportify WordPress teması, crossfit’iniz, spor salonunuz veya spor salonunuz için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Servisleri, referansları, ekip üyelerini, takvimi ve daha fazlasını kolayca eklemek için yerleşik bölümler içerir. Tüm bölümlerde kolayca özelleştirebileceğiniz güzel şablonlar vardır.

Ayrıca harekete geçirme düğmelerine, fiyatlandırma tablolarına, sekmeli içeriğe ve daha fazlasına kolayca çağrı eklemek için kısa kodlar içerir. Tema ayarları, basit bir tema seçenekleri paneli ile oldukça kolaydır. Güçlü bir slider eklentisi ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

6- Welness

Welness
Welness

Fitness hikayenizi diyet planı ve fotoğrafçılıkla anlatmak ister misiniz? Minimalist tasarım ve muhteşem resim galerileri ile güzel hazırlanmış bir WordPress teması. Portföy, özellikli içerik ve e-Ticaret ürünleri için bölümler içerir.

Ayrıca, mobil cihazlarda kendini ne kadar zarif ayarlayacağını beğeneceksiniz. Sorunsuz bir kurulum süreci vardır ve hatta bir tema kurulum kılavuzu içerir, böylece dakikalar içinde çevrimiçi olabilirsiniz.

7- Energy

Energy
Energy

Energy, özellikle crossfit spor salonları, spor salonları ve spor salonları için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir kaydırıcı ve ardından en önemli içeriğiniz bulunur.

İki başlık stili, sayfa şablonları, fotoğraf galerisi, referanslar şablonu ve bir blog bölümü içerir. Kendi renklerinizi seçmenize olanak tanır ve kurmanıza yardımcı olmak için kullanımı kolay tema seçenekleri paneline sahiptir.

8- Aspire

Aspire
Aspire

Aspire, spor salonları, spor salonları, crossfit ve spor siteleri için modern ve şık bir WordPress temasıdır. Görsel olarak tam ekran başlık arka planı ve açılır pencere abonelik kutusu ile güzel hazırlanmış bir ana sayfaya sahiptir. Farklı düzenler, başlıklar, şablonlar ve daha fazlası için esnek seçenekler sunar. Bu tema, onu güçlü kılan Genesis framework üzerine inşa edilmiştir.

Diğer önemli özellikler arasında WooCommerce desteği, widget alanları, özel sayfa şablonları, fotoğraf galerileri vb.

StudioPress şu anda en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine’e kaydolursanız, bu temayı ve diğer 35+ StudioPress temalarını alabilirsiniz.

9- Hestia Pro

Hestia Pro
Hestia Pro

Hestia Pro, spor salonları, spor salonları ve sağlık web siteleri için kullanılabilecek mükemmel bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tam ekran görüntü kaydırıcısı, e-Ticarete hazır düzen, ayrı blog sayfası ve harekete geçirme düğmelerini içerir. Bu tema, öne çıkan içeriğiniz için ana sayfa bölümlerine sahiptir. Çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir ve kolayca çevrilebilir.

Web sitenize yeni özellikler eklemek için etkinleştirebileceğiniz kendi tamamlayıcı eklentileriyle birlikte gelir. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur. Tüm tema seçenekleri, canlı tema özelleştiriciyi kullanarak kolayca ayarlanabilir.

10- Divi

Divi
Divi

Divi, her tür web sitesini oluşturmak için tasarlanmış güçlü ve şık bir WordPress temasıdır. Birden çok hazır mizanpaja ve kendi sayfalarınızı oluşturmak için Divi Builder desteğine sahiptir. Ana sayfa paralaks ve kaydırma efektleri ile ekranda görünen farklı bölümleri ile modern bir tasarıma sahiptir.

Fotoğraf galerileri, etkinlikler, programlar ve bölüm hakkında bilgi içerir. Bu temanın sosyal medya entegrasyonları, özel yayınları ve daha fazlası için özel widget’ları var. Divi e-ticareti tamamen destekler ve fitness ürünleriniz için çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için kullanılabilir.

11- Stack

Stack
Stack

Yığın, bir spor salonu, crossfit veya fitness spor web sitesi için kolayca yeniden düzenlenebilir çok amaçlı ve metro tasarımlı bir WordPress temasıdır. Kenar çubuğu tabanlı bir gezinme menüsü, özel logo ve sosyal simgeler içerir. Bu temanın temel özellikleri, duvar yerleşimi ve sonsuz kaydırmadır. Kendi düzeninizi tasarlamak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını destekler.

Kullanıcılarınız güzel tipografiyi, muhteşem görüntüleri ve mobil cihazlarda şık bir ekranı sevecekler. Yığın kurulumu kolaydır ve içerdiği tema kurulum panosu ile birlikte gelir.

12- Extra

Extra
Extra

Extra kişisel eğitmenler, spor salonları ve spor siteleri için modern bir WordPress teması. Güzel bir kaydırıcı ve paralaks efektleri ile cilalı profesyonel bir görünüme sahiptir. Özel sayfa şablonları, sınırsız renk seçenekleri, çoklu başlık düzenleri ve menü stilleri içerir.

İçinde, Divi sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu, kenar çubuklarını, çoklu düzen seçeneklerini, birkaç özel widget’ı ve daha fazlasını da bulacaksınız.

13- Consulting

Consulting
Consulting

Danışmanlık, fitness blogcuları, crossfit, fitness ve spor salonu danışmanları için mükemmel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Sınıfları, eğitimi ve zamanlamayı göstermenizi sağlayan birden fazla sayfa şablonu içerir. Güzel bir tam genişlikte ana sayfa kaydırıcısına sahiptir.

Son gönderileri ve öne çıkan içerikleri görüntülemek için bulanıklaştırıcılar kullanır. Tüm tema seçenekleri, canlı tema özelleştiriciyle kurulabilir.

14- Spencer

Spencer
Spencer

Spencer, crossfit, fitness ve spor salonları için web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek şık bir WordPress temasıdır. Bir bültene kaydolma formu, tam ekran başlık arka planı, harekete geçirme düğmesi ve yapışkan gezinme menüsü ile birlikte gelir.

Tema kurulumu oldukça basittir. Ana sayfa bir widget düzeni kullanır, böylece ayarlamak için içerik pencere bileşenlerini sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Spencer, tüm popüler sayfa oluşturucu eklentilerini kutudan çıkarmayı destekler.

15- VW Fitness

VW Fitness
VW Fitness

VW Fitness, spor salonları, spor salonları ve ağırlık antrenman siteleri için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir pankart bölümü, referanslar bölümü, randevu formu bölümü, harekete geçirme butonu ve sosyal medya butonları içerir.

Tüm tema seçenekleri, canlı tema özelleştiriciyi kullanarak kolayca ayarlanabilir. Ana sayfa için sınırlı bir slider var. Üçüncü taraf WordPress eklentileri kullanılarak temaya daha fazla özellik eklenebilir.

16- Locales

Locales
Locales

Yerel spor salonları, spor eğitimi ve macera etkinlikleri rehberinizi oluşturmak ister misiniz? Locales, işletmelerin ve yerlerin yerel bir dizinini oluşturmanıza izin veren bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların farklı konum türlerine göre filtreleyebilecekleri kullanışlı konum haritaları ile birlikte gelir.

Kullanıcıların kendi listelerini gönderebilecekleri, sık kullanılanlara listeler ekleyebilecekleri ve yerlerini WordPress sitenizden yönetebilecekleri yerleşik bir formu vardır. Ayrıca farklı sayfa şablonları, blog bölümü, sosyal medya entegrasyonu ve tonlarca özelleştirme seçeneği içerir.

17- Pranayama Yoga

Pranayama Yoga
Pranayama Yoga

Pranayama Yoga, yoga ve sağlıkla ilgili web siteleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Parlak renkler ile sade ve ferah bir düzen sunar. Özel bir menü, hoş geldiniz başlık sayfası, kurslar, eğitmen ve referans bölümleri hakkında.

Dört altbilgi widget alanı ve dört özel widget içeren bir sağ kenar çubuğu vardır. Tüm tema seçenekleri canlı tema özelleştirici kullanılarak ayarlanabilir ve değişiklik yaparken web sitenizin canlı önizlemesini görebilirsiniz.

18- Inspiro

Inspiro
Inspiro

Müşterilerinize ilham vermek için videolar kullanmak ister misiniz? Inspiro, güzel tam ekran video arka planı, video galerisi ve videoları görüntülemek için açılan bir açılır pencere içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ayrıca, spor salonu ilhamınızı, spor videolarınızı veya fotoğraf galerilerinizi sergilemek için kullanabileceğiniz güçlü bir portföy bölümü içerir.

Dört benzersiz tasarım şablonu ve kendi mizanpajlarınızı oluşturmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu içerir. Özelleştirmek kolaydır ve güçlü bir tema seçenekleri paneli ile birlikte geliyor.

19- Flevr

Flevr
Flevr

Flevr, her türlü işletme web sitesi için özelleştirilebilir bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Hoş geldiniz mesajı ve harekete geçirme düğmesi içeren tam ekran arka plan görüntüsünün üstünde temiz bir beyaz gezinti menüsü bulunur. Ana sayfa, ana sayfanızı oluşturmak için içerik widget’lerini sürüklemenizi ve bırakmanızı sağlayan bir widget düzeni kullanır.

Ayrıca görsel olarak çarpıcı bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için ana sayfadaki paralaks efektlerini kullanır. Çoklu renk seçenekleri, sayfa şablonları, sosyal medya widget’ları, içerik bulma widget’ları ve güzel kaydırıcıyı içerir.

20- Poseidon

Poseidon
Poseidon

Poseidon sağlık ve fitness web siteleri, spor blogları ve spor salonları için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Üstünde özel bir logo ve navigasyon menüsü ile minimal bir düzen vardır. Kullanıcının dikkatini çekmek için tam ekran görüntü slayt gösterisine sahiptir.

Blog yazılarınızı ana sayfada, posta biçimi desteği ile görüntülemek için dergi stili bir düzen kullanır. Tema kurulumu oldukça acısız ve canlı customizer ile kolayca özelleştirilebilir.

21- Breakthrough

Breakthrough
Breakthrough

Atılım, ağırlık çalışması, crossfit ve vücut geliştirme web siteleri için ikonik ve basit bir WordPress temasıdır. Eylem çağrısı düğmesinin yanında hoş geldiniz mesajı içeren basit ve düzenli bir düzen sunar. Genesis framework üzerine inşa edilmiş, sağlam bir temeli vardır.

İçeride ayrıca güzel sayfa şablonları, sosyal medya için özel gereçler ve e-ticaret desteği bulacaksınız. Sayfa oluşturucu veya canlı tema kişiselleştiricisi kullanılarak kolayca düzenlenebilir.

22- Eclecticon

Eclecticon
Eclecticon

Eclecticon, maceranızı, sporunuzu ve crossfit portföyünüzü paylaşmak için minimalist bir WordPress temasıdır. Kenar çubuğu gezinti menüsüne ve tam ekran görüntü kaydırıcısına sahip temiz ve düzenli bir düzeni vardır. Tema ana sayfasında ayrıca güzel paralaks efektleri ve CSS animasyonları kullanılıyor.

Tema ayarlarını kolayca yönetmek için bir tema seçenekleri paneline sahiptir. Eclecticon, çevirileri eklemeye hazır e-ticareti ve çok dilli dili tamamen destekler.

23- Float

Float
Float

Float, spor salonları, crossfit ve fitness eğitimi web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Koyu renkler ile modern bir düzen sunan oldukça esnek bir WordPress teması. Sürükle ve bırak seçenekleriyle daha kolay bir tema kurulumu içerir.

İçinde tek tıkla demo yükleyici, sosyal medya entegrasyonu, özel logo yükleme, çok dilli destek ve daha fazlasını bulacaksınız. Ayrıca ana sayfa, blog ve fotoğraf galerileri için güzel şablonlar içerir.

24- Indigo

Indigo
Indigo

Indigo, bir blog veya başka bir web sitesi başlatmak için süper esnek bir WordPress teması. Tek bir tıklamayla yükleyebileceğiniz hazır web siteleri ile birlikte gelir. Ondan sonra, sadece içeriği kendininkiyle değiştirebilirsin ve gitmen iyi olur.

Kendi mizanpajlarınızı oluşturmak istiyorsanız, Indigo bunu da kolaylaştırır. Kendi mizanpajlarınızı oluşturmak için herhangi bir sayfada sürükleyip bırakabileceğiniz modülleri kullanmaya hazır şekilde gelir. Güzel tipografi, şablonlar, sürgü ve çok sayıda özelleştirme seçeneği içerir.

25- Fitness

Fitness
Fitness

Fitness, sağlık, fitness ve spor salonu web siteleri için bir WordPress temasıdır. Programlı ve eğiticili sınıflar için yerleşik bölümler içerir. Bu, kolayca spor salonu takvimi, egzersiz rutinleri ve antrenör profillerini web sitenize gösterebilmenizi sağlar.

Ayrıca, özel widget’ları, çoklu renk şemalarını, sınıf programı şablonunu, paralaks efektini ve daha fazlasını içerir. Kurulumu kolaydır ve tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici kullanılarak kolayca yapılandırılabilir.

Umarız bu makale, fitness, crossfit, spor salonları ve spor salonları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur. Ayrıca yeni başlayanlar için adım adım WordPress SEO rehberimizi de görmek isteyebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarımıza da abone olun. Bizi Twitter ve Facebook‘ta bulabilirsiniz.

savasb
Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet göstermekteyim. Wordpress ile ilgili hemen her konuda içerikler hazırlayıp kamu yararına paylaşımda bulunmak üzere wpcini.com projesini hayata geçirdim.

Nedir: Yazı Türleri

Önceki yazı

WordPress Child Tema Oluşturma

Sonraki yazı

Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir